Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

MEXIKO - PLAYA DEL CARMEN - CARIBIQUE APARTMÁNOVÝ KOMPLEX

Ulica: Mexiko
Obec: Playa del Carmen
Okres: Solidaridad
Kraj: Quintana Roo
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 1-izbový byt
140 113 €

Popis nehnuteľnosti

Túžite sa prebúdzať pri speve papagájov, cítiť vánok mora, prechádzať sa po krásnej piesočnatej pláži s tyrkysovo priezračnou vodou, relaxovať v hojdacej sieti a osviežiť sa v jacuzzi, alebo si zacvičiť jógu v krásnom prostredí... ?  

Ponúkame Vám na predaj “CARIBIQUE” bytový komplex v Mexiku na Mayskej Riviére vo vyhľadávanom letovisku Playa del Carmen na brehu Karibského mora vzdialeného len 280 metrov od vstupu na pláž.  

CARIBIQUE bytový komplex je moderný designovaný hotel komorného menšieho typu, v prírodno-ekologickom štýle “eco-chique”  s 23 kompletne technicky vybavenými a nábytkom zariadenými bytmi so svojou vlastnou recepciou, bezpečnostnou službou 24 hodín, v tesnej blízkosti pešej zóny 5 Avenida s množstvom reštaurácii,  kaviarni, obchodov a barov, vo vzdialenosti len 45 minút cesty z medzinárodného letiska v meste Cancún a 12 hodín priameho letu z Viedne.  

Celoročné slnečné počasie s teplotami 25-30 °C je zárukou výbornej investície pre majiteľa, ktorý sa rozhodne v exkluzívnom hoteli byt užívať za účelom komfortnej dovolenky, ako aj súčasne byt prenajímať prostredníctvom spoločnosti Property Management (správa budovy) ktorá sa o byt komplexne postará a zabezpečí majiteľovi pravidelnú rentu na Slovenský účet. Ročné zhodnotenie nehnuteľnosti v sezóne je 15% až 20%.  

Cena:   

na základe typu bytu od 40 m2 – 52,36 m2 s možnosťou výhľadu na more sa ceny pohybujú od 140.113,-EUR do 200.346,-EUR. 

Vybavenie hotela:  

bazén s lehátkami na streche, observatórium s teleskopmi, miesto pre jacuzzi, zóna na jogu, dva veľké grily, zóna s hojdacími sieťami, podzemné parkovisko, výťah z parkoviska až na strechu, recepcia, nabíjanie pre bicykel a kolobežky, kamerový systém, správca hotelového prenájmu, security 24 hodín, vstup na pláž 280 m, fitness 3 poschodia 190 m, tri reštaurácie 200 m, práčovňa 50 m, večierka ovocie a zelenina 100 m, základná škola Montessori 100m  

Mesto Playa del Carmen:  

je krásne a strategicky výborne položené miesto s niekoľkými svetovými unikátmi a prírodnými skvostami. V blízkosti sa nachádza jedna z najkrajších pláži sveta Maroma, 4 nádherné karibské ostrovy, jediné pyramidy na svete, ktoré ležia na brehu mora,  oficiálne najkrajší prírodný park sveta Xcaret, novodobý siedmy div sveta mayské pyramídy v Chichen Itzá a biosféra Sian Kaan s lagúnami Cenotes, ktoré nájdete len v Mexiku, alebo jaskynné systémy, kde se môžete kúpať, šnorchovať a potápať, Akumal, kde môžete plávať s karetami obrovskými. 

Stavba bude dokončená v decembri 2023. 

Bližšie informácie na 0917 696 804   

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
40 m2
Úžitková plocha:
40 m2
Poschodie:
2
Počet izieb:
2
Balkón:
áno
Výťah:
áno
Parkovanie:
áno
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Zuzana Hulanská

Zuzana Hulanská

maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti