Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

REFERENCIE OD NAŠICH KLIENTOV

Po 11 rokoch bývania v Bratislave, ma to opäť začalo ťahať na vidiek. Navyše pôvodný byt mi už veľkosťou nevyhovoval. Predávala som svoju prvú nehnuteľnosť a hľadala som profesionála. Na základe odporúčania som sa obrátila na Zuzku Hulanskú, ktorá už v minulosti predávala byt môjmu známemu.

A čo najviac pozitívne hodnotím pri predaji? Pekne profesionálne prevedené fotografie bytu do inzerátu,  vyselektovanie záujemcov o obhliadku bytu, čím mi ušetrila Zuzka Hulanská veľa času. Vybavila mi všetky potrebné doklady ku predaju bytu a opäť mi tým výrazne ušetrila kopec času. Bola časovo flexibilná, prispôsobila sa mojej dostupnosti. Cena provízie bola rozumne nastavená.

Ak by som opäť predávala svoj byt, alebo vedela o priateľoch a známych, určite by som ju opäť oslovila a rovnako odporučila.

Už viem, čo môžem očakávať od spolupráce so Zuzkou Hulanskou a rovnako viem, aký ma prístup k samotnej práci makléra. Opäť zdôrazňujem, že pre mňa bolo dôležité, aby mi predaj nezaberal veľa času, pretože som sa musela venovať rekonštrukcii novo kúpenej nehnuteľnosti. Ak si spočítam, koľko času som strávila spoločnými stretnutiami so Zuzkou Hulanskou, sprevádzaním záujemcov po byte a formalitami typu notár, banka, tak som celkovo neprekročila 8 hodín, teda jeden pracovný deň. 

A napokon sme našli veľmi príjemnú osôbku, ktorá môj byt kúpila a je s nim spokojná.
Iveta Fulopová


Poďakovanie od slovenského klienta žijúceho v zahraničí:
Ďakujem krásne za všetko..včera to prebehlo dosť rýchlo a večer som bol ôsmej uz doma v IT :) spolupráca s vami sa mi páčila a možem vás len odporúčať !

Ďakujem krásne ešte raz a nech sa Vám darí aj naďalej!
Marek Farkašovský


Ďakujem ešte raz za pomoc p. Hulanská..ste skvelý človek, nech sa Vám darí v práci !
Antónia Šofranková


Skutočne enormne veľká vďaka za Vašu pomoc a investigovanie.
Ďakujeme, za všetko.
Zuzana Potúčková


Zuzana ďakujem za všetko. Veľmi dobre spravená robota musím povedať. A to som tých bytov uz zopár riešil 😊. Mali by ste porozmýšľať nad kariérou školiteľky realitných maklérov, posunuli byt ste ich výrazne.
Ďakujem ešte raz.
DD


Rádi bychom poděkovali paní Zuzce Hulanské a jejímu týmu za profesionální přístup, poradenství a právní servis při prodeji našeho rodinného domu.
Svojí perfektní připraveností, nadšením a pozitivním přístupem nemalou měrou přispěla k hladkému prodeji a předání nemovitosti.
Ještě jednou velký dík… 

Naďa a Jan V.


Naši klienti, ktorí kúpili šťastne rodinný dom v Senci - Strieborné jazero:
Ďakujeme pekne za info boli sme s Vašimi službami spokojní, preto dúfam, že sa v budúcnosti ešte stretneme.

Prajem všetko dobre, J


Vážené dámy a páni,

chcel by som sa touto cestou veľmi pekne poďakovať pani Veronike Hulanskej za jej veľmi profesionálny prístup s ktorým som sa stretol pri mojom záujme o kúpu nehnuteľnosti na Cyrilovej ulici v Bratislave. Bola vždy na čas , poskytovala veľmi korektné a profesionálne informácie o nehnuteľnosti a bola vždy veľmi pozitívne naladená a ústretová.

Ďakujem

Eduard S.


Dobrý deň,

Chcel by som Vám poďakovať za vašu doterajšiu pomoc a ochotu. Vaša práca bola veľmi profesionálna a ocenil som Vaše úsilie nájsť pre mňa vhodné bývanie. Ak by v budúcnosti vznikla opäť potreba využitia realitných služieb, určite Vás budem kontaktovať.

Ešte raz Vám ďakujem za všetko a prajem Vám veľa úspechov vo Vašej práci.

S pozdravom,

Andrej Streicher