Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Naša realitná kancelária Hulka REAL, s.r.o. vstúpila do sveta realít v roku 2010. Prišli sme na trh s veľkým nadšením a začali poskytovať realitnú činnosť zameranú na služby v oblasti predaja a prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí. Za toto aktívne obdobie v realitách sme nadobudli dôležité skúsenosti. 

Naším cieľom je a vždy bude poskytovať kvalitné a komplexné poradenstvo pri predaji, kúpe a financovaní nehnuteľností. Aktuálnu ponuku nehnuteľností nájdete na našich nasledujúcich realitných stránkach www.hulkareal.sk

Na našom úspechu majú významný podiel inzercie na mnohých realitných serveroch, ako aj vlastná marketingová komunikácia so svetom realít. 

Zabezpečujeme kompletný právny servis, upratovací servis, zmluvy na požiadanie klienta, ako aj komunikáciu priamo s naším právnikom, ktorým je p. Bohuslav OŠŤÁDAL v prípade potreby. Poskytujeme vypracovanie znaleckého posudku, vďaka overeným skúsenostiam znalca p. Ivana ŠIMEKA. Dlhodobo spolupracujeme s hypotekárnym špecialistom p. Lukášom PIKUSOM, ktorý na požiadanie klienta zabezpečí všetko od zadania až po realizáciu hypotekárneho úveru. 

A čo získate, ak sa zveríte do rúk našej realitnej kancelárie Hulka REAL, s.r.o.? Vybavíme za Vás všetky dôležité činnosti pri kúpe, alebo predaji Vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Ušetríte tým veľa času a získate od nás všetky potrebné informácie a nielen to, ale v prvom rade ľudský prístup a ochotu vždy pomôcť, pokiaľ ju potrebujete. Treba nám už len zavolať. 

Touto cestou sa Vám našim klientom chceme veľmi pekne poďakovať, že ste využili naše služby a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Vám novým klientom týmto ponúkame naše služby a sme pripravení plniť Vaše požiadavky. 

 


S pozdravom Hulka REAL Plus s.r.o. 

Veronika Hulanská 0904 216 939
Zuzana Hulanská 0917 696 804