Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

O nás

Naša realitná kancelária rodinného typu HULKA REAL s.r.o. vstúpila do sveta realít v roku 2010 s veľkým nadšením. Začali sme poskytovať realitnú činnosť zameranú na služby v oblasti predaja a prenájmu rezidenčných a komerčných nehnuteľností v Bratislave a blízkom okolí.  

Za toto aktívne obdobie sme prešli intenzívnym prerodom celej našej spoločnosti, narástli sme  odborne a určite aj ľudsky vďaka Vám, ktorí ste nám uverili. V našej práci sme našli záľubu a súčasne sme sa obklopili tímom profesionálov v oblasti právnych, notárskych, znaleckých, úverových a upratovacích služieb. Zmluvy odprezentujeme na požiadanie klienta priamo na stretnutí s naším právnikom, znalec v odbore stavebníctva vypracuje po obhliadnutí nehnuteľností znalecký posudok a hypotekárny špecialista po osobnom stretnutí s klientom od jeho zadania až po realizáciu zabezpečí hypotekárny úver, notár priamo v našej kancelárii komfortne a odborne na základe notárskej zápisnici uloží bezpečne financie do notárskej úschovy. 

Aktuálnu ponuku nehnuteľnosti našich klientov nájdete na portáli hulkareal.sk, ktorú pravidelne obnovujeme a exportujeme na všetky dostupné realitné portáli na internete a to exkluzívne s osobitým prístupom a vysokou  odbornosťou. 

Ak sa rozhodnete investovať svoje financie do nehnuteľnosti mimo SR, určite nám zavolajte. Tak ako ste zvyknutý si užívať kvalitné dovolenky v zahraničí, určite Vám radi odborne poradíme a odporučíme nehnuteľnosť v krajine, ktorá Vám zaručí tu správnu investíciu. 

Naším cieľom je a vždy bude poskytovať kvalitné a komplexné poradenstvo, vybaviť za Vás všetky dôležité činnosti pri kúpe a predaji Vašej nehnuteľnosti. Ušetríme Vám nielen čas, ale pravidelne získate od nás všetky aktuálne a potrebné informácie z oblasti realít a nielen to. V prvom rade je to ľudský prístup, ochotu vždy pomôcť, poradiť a nájsť tu najprijateľnejšiu možnosť investície, pokiaľ nás o ňu požiadate. Treba nám už len zavolať.  

Touto cestou našim klientom zo srdca ďakujeme, že ste využili naše služby a tešíme sa na ďalšiu možnú spoluprácu. A Vám novým klientom touto cestou ponúkame naše služby a sme pripravení plniť Vaše požiadavky. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                       Zuzana a Veronika Hulanská  

                                                                                                                                                                                                                                                                konateľky spoločnosti 

 


 

Veronika Hulanská 0904 216 939
Zuzana Hulanská 0917 696 804