Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Moderná novo postavená vila SALTY JIM so 4 izbami, 4 kúpeľňami a bazénom nachádzajúca sa na ostrove Bali v meste JIMBARAN, je navrhnutá a realizovaná kvalitným teamom odborníkov z Európy, je plne zariadená novým moderným komfortným nábytkom s otvoreným konceptom priestoru s výhľadom na bazén a záhradu. Má strategickú polohu 8 minút od pláže JIMBARAN, letisko je vo vzdialenosti 18 minút. Vila je postavená v pokojnej časti ostrova, ktorý zaručuje ten správny priestor pre nerušený oddych. 

Celoročné slnečné tropické počasie s teplotami 27-32 °C je zárukou výbornej investície pre majiteľa, ktorý sa rozhodne si užívať komfortnú dovolenku v exotickom prostredí, ale súčasne aj  nehnuteľnosť prenajímať prostredníctvom spoločnosti VILA Management, ktorá sa komplexne postará o potrebné služby: marketing, prenájom, upratovacie a údržbárske služby, účtovníctvo, administratívu. Návratnosť investície na základe stanovených a presne dohodnutých podmienok je v priemere za 3 až 5 rokov. Služby sú navrhnuté komplexne tak, aby o vlastníctvo nehnuteľnosti bolo čo najlepšie postarané a prinieslo požadovaný efekt. 

OBLASŤ: 
JIMBARAN – BALI 
VILA: 
1 – posch. samostatne stojaci 
celková obytná plocha: 284 m2 
veľkosť pozemku: 632 m2 
4-izbová vila s veľkou otvorenou obytnou plochou  
4 kúpeľne 
bazén: 10,5 x 6,9m2 
terasa 
sauna  
YOGA sála 
zabudované ležadlá pre 12 osôb 
stavba rok 06/2023 
IS: elektrina + voda - internet 
plne zariadená novým nábytkom a bezpečnostným zariadením 

DOPORUČUJEME: 
Mesto JIMBARAN je obľúbená oblasť navštevovaná turistami, vyznávačmi  športových vodných aktivít, ale hlavne surfovania. Pozemok s rozlohou 611 m2 na ktorom je vila postavená v modernom prevedení, zaručuje plne komfortné bývanie v tichom prostredí so 4 spálňami, so 4 vlastnými kúpeľňami, s priestranným otvoreným obývacím priestorom a jedálenským kútom spolu s plne vybavenou modernou kuchyňou, nábytkom v celom objekte navrhnutým architektom so zmyslom pre komfort a detail, s výhľadom na bazén a záhradu s exotickou vegetáciou. Vila je vzdialená len pár minút od známych kaviarní a reštaurácií. 

CENA: 295.000,- EUR vrátane provízie a kvalitného právneho servisu.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
284 m2
Úžitková plocha:
284 m2
Plocha pozemku:
632 m2
Počet izieb:
4
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Materiál:
Zmiešané
Terasa:
áno
Pivnica:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Veronika Hulanská

Veronika Hulanská

maklér

  • Slovensky
  • English

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti